Kreativa

obrázek Kreativa do sebe zahrnují veškerou propagaci, tedy nejen tiskovou, ale i multimediální (TV spoty, rádia, stream apod.), vytvoření firemních materiálů, určení způsob marketingové komunikace, návrh a realizace office interierů, prezentačních místností a další.

Corporate identity

Je velice důležitou součástí vizuální stránky každé firmy či projektu. Firemní kulturou a politikou dáte najevo svým klientům Vaše postoje, hodnoty firmy a veškeré cíle v podnikání. Pomocí kvaltního grafického designu propojíte všechny tyto vlastnosti s tištěnými a on-line médii.

Loga

Logo nebo grafická značka bude provázet Vaši firmu celým Vaším podnikáním. Cílem je mít logo jednoduché, nejlépe velmi snadno zapamatovatelné. Naše společnost vytváří loga/logotypy na základě podkladů a informací od našich zákazníků. Často hodnotíme vliv na cílovou skupinu lidí, rysy jednotlivého produktu a emoční význam.

Tiskoviny

Vytvoříme originální grafický design všech Vašich tiskovin a tiskových materiálů jako jsou vizitky, letáky, katalogy apod. Jedná se především o součástí nového a kreativního konceptu nebo se jedná o redesign stávajících tiskovin.

Inzeráty

Pomáháme podpořit Vaše projekty pomocí kvalitní a cílené inzerce v tištěných médiích. Pracujeme rychle a hlavně spolehlivě s ohledem na termíny.

Obalový design

Chcete prorazit se svým novým výrobkem na trh? A hlavně mít zajímavý obal, co prodává? Na základě známých faktorů Vám vypracujeme originální a snadno zapamatovatelný obal, který se bude prodávat.

Copywriting

Potřebujete kvalitní a originální texty na Váš web, nebo pro Vaší prezentaci, či PR článek nebo reklamní slogan? Myslíte si, že nejste spisovatelé? Nezoufejte! Naše společnost Vám připraví texty, které budou dobře čtivé a budou Vás dobře prodávat.